alt
HİZMETLER

UÇUŞ HİZMETLERİ

 • İHS’lerle Uçuş Hizmetlerinin Verilmesi

  Firmamız üretimin yanı sıra ürettiği ürünlerin sahada kullanılması için gerekli görülmesi halinde uçuş hizmetleri de sunmaktadır. Uçuş hizmetleri üç kişilik ekipler tarafından sağlanmaktadır.

  Her ekipte en az iki teknisyen ve bir uçuş kontrol operatörü personel bulunmaktadır.

  UÇUŞ HİZMETLERİ
 • İhtiyaç duyulması halinde 2-4 hafta içerisinde yeni saha ekipleri eğitilebilmekte ve tecrübe aktarımı gerçekleştirilebilmektedir.

  Personelimiz değişik şartlar altında 500 günün üzerinde ve 3.000 saati aşkın uçuş tecrübesine sahiptir.

  3000 SAAT
 • Uzun süreli ve uzak görevlerde 6m x 6m büyüklüğünde, ısıtma ve soğutma sistemine sahip prefabrik yapılarda hizmet verilmektedir. Bu YKI’ler aynı zamanda teknik atölye görevini de yerine getirebilmektedir.

  Daha kısa süreli görevlerde ise mobil araç arkasında kurulu YKİ’miz ile hizmet verilmektedir. Her iki durumda da bilgisayar, anten sistemleri ve görev için gerekli tüm malzeme, ekipman ve yedek parçalar firmamız tarafından temin edilmekte ve sunulmaktadır.

  YKİ HİZMETLERİ
 • Uçuş hizmetlerimizde “İntikal Bedeli”, “Günlük Hizmet Bedeli”, “Uçuş Hizmet Bedeli (Saat)” kalemleri fatura edilmekte, riskli uçuşlar, gece uçuşları, hafta sonu ve resmî tatillerde uçuşlar, farklı yük kullanımları gibi durumlarda bu kalem bedellerine katsayı uygulanmakta ancak uçuşlar aksatılmamaktadır.

BİZE YAZIN